Елитните тимове на Славия и Локомотив Пловдив се изправиха един

...

Славия и Локомотив врътнаха равенство в приятелски мач

Елитните отбори на Славия и Локомотив Пловдив се изправиха един против различен в контролна среща и приключиха при резултат 1:1. В 64-ата минута Александър Иванов откри резултата в интерес на домакините, а 30 минути по-късно Филип Ангелов изравни, съобщи Гонг. Участие в контролата за " белите " взе някогашният състезател на Лудогорец Йерун Луму, който кара проби при столичани и бе покрай това да се разпише в края на срещата.

Първите минути на стадиона в столичният квартал " Овча Купел " бяха равностойни. След 14 пък Уртадо изведе Николаев, а той комбинира с Иванов в наказателното поле, където последният стреля, само че вратарят на Славия мазета в корнер. Две по-късно късмет получи Видол Сейменски, но той засече с глава центриране от корнер, само че над задачата.

След половин час игра „ белите” имаха два шанса да открият резултата, само че първо отдалечен удар на Владислав Узунов бе отразен от Илко Пиргов, а следващ шут на някогашния състезател на ЦСКА от отдалеченост спря в напречния дирек на също някогашния пазач на „ армейците”.

Втората част стартира добре за „ смърфовете”, които откриха резултата в 64-ата минута. Тогава Георги Минчев изведе Александър Иванов, който стреля добре и поведе Локо напред. В ответната офанзива Златков от Славия шутира край вратата.

Десет минути преди края на постоянното време Ивайло Димитров опита да изравни за " белите ", само че шутът му от фаул прелетя над вратата. Само четири по-късно обаче Филип Ангелов изравни резултата, откакто с акуратен изстрел матира вратаря на Локо Пд - 1:1.

Три преди края каращият проби в Славия някогашен състезател на Лудогорец Йерун Луму шутира по диагонала, само че Петър Петров почисти от голлинията и това бе последното по-интересно нещо в контролата.
Източник: fakti.bg