Челси победи без никакви затруднения Уотфорд в мач от 37-ия

...

Челси излезе на третото място в Англия след класика в предпоследния кръг

Челси победи без никакви усложнения Уотфорд в мач от 37-ия кръг на Висшата лига. Двубоят на стадион " Стамфорд Бридж " приключи при резултат 3:0 за домакините.

Точни за спечелилите бяха Рубен Лофтъс-Чийк, Давид Луис и Гонсало Игуаин.
 Сари изясни за странното си деяние по отношение на Еден Азар

" Той се нуждае от отмора, невероятно е да играеш 70-75 мача на сезон "

Тимът на Маурицио Сари има 5 точки пред Арсенал, малко преди борбата на " артилеристите " от кръга. За момента " сините " изместват Тотнъм от третото място в Лигата, като са с актив от 71 точки.

Уотфорд загуби шансове за 7-ото място след триумфа на Уулвърхемптън в събота, само че все пак сезонът за тима е много добър.
 Челси взима чартърен Гарет Бейл?

Проблем за " сините " може да се окажат неговите високи финансови условия

" Стършелите " нямат победа над Челси като посетител към този момент в 11 следващи мача, а във Висшата лига могат да се похвалят едвам с едно тъждество от своите 5 визити на противника.

Еден Азар не бе титуляр в мача на състава от Лига Европа, само че през днешния ден сподели, че наличието му на терена е постоянно от голяма важност, като се регистрира с две асистенции.

Три минути след почивката той подаде тъкмо към Лофтъс-Чийк, който откри резултата за домакините, след неубедително първо полувреме.
 В Челси се помириха, че Еден Азар си потегля от клуба

Ще спазят обещанието си към звездата

Само три минути по-късно, още веднъж след основно отиграване на Азар, Луис повиши на 2:0, предрешавайки всичко в мача.

Крайното 3:0 оформи Гонсало Игуаин, възползвал се от отлично подаване на Педро петнайсет минути преди последния сигнал.