Бдин затвърди лидерската си позиция в Северозападна Трета лига след

...

Бдин излъга Ботев с гол от съблекалнята

Бдин затвърди лидерската си позиция в Северозападна Трета лига след 1:0 във Видин над Ботев (Луковит). Милен Петров донесе успеха още в началните секунди на мача. Юношата оползотвори центриране на Алекс Георгиев. Първото полувреме бе за домакините. Три отлични благоприятни условия за гол обаче пропиляха Борислав Борисов и голмайстора Петров. След почивката в играта на видинчани настана цялостен безпорядък. Гостите се възползваха и взеха самодейността.

Герой стана вратаря на бдинци Ивайло Сайков, който избави сигурен гол след шут на Владислав Симеонов. При ответната офанзива Борисов пропиля последното състояние в дуела за Бдин. После луковитския отбор владееше самодейността. Футболистите му сътвориха няколко обстановки при една от които Сайков още веднъж се намеси вещо. Секунди преди края видинския състав остана с 10 футболисти, тъй като бранителят Иван Макриев фаулира противник и получи втори жълт и червен картон.