Българският национал Георги Миланов изигра много силен мач за клубния

...

Георги Миланов се разписа, но МОЛ Види загуби от Ференцварош

Българският национал Георги Миланов изигра доста мощен мач за клубния си МОЛ Види и се разписа в днешната среща на отбора с Ференцварош. Тимът на полузащитника позволи проваляне с 1:2 в семейството си на третия във краткотрайното класиране на Първа унгарска лига.

Давид Сигер означи двете попадения за Ференцварош в днешния дуел. Той се разписа първо в 24-ата минута, по-късно и 62-ата, след което последва разпределяне в редиците на гостите. Четири минути преди края на постоянното време Георги Миланов понижи изоставането на МОЛ Види с акуратен удар, само че до края на срещата отборът му по този начин не съумя да се добере до равенството.

Въпреки загубата през днешния ден МОЛ Види продължава да бъде водач в Унгария поради по-добрата си голова разлика, следван от Мезоковесд Жори и Ференцваровш. И трите тима имат 22 точки в актива си.