Българинът Филип Кръстев и ФК Лос Анджелис загубиха домакинството си

...

Лео Меси би Филип Кръстев в САЩ

Българинът Филип Кръстев и ФК Лос Анджелис изгубиха семейството си на Интер Маями, с Лионел Меси в състава, с 1:3 в среща от постоянния сезон на Мейджър Лийг Сокър в Съединени американски щати.

Кръстев влезе в игра от аварийна пейка в 81-ата минута на мача на мястото на испанеца Илие Санчес.

Гостите от Маями поведоха в 14-ата минута с попадение на Факундо Фариас, а Лионел Меси асистира за идващите два гола. Аржентинската суперзвезда първо изведе Жорди Алба, който се разписа за 2:0 в 51-ата минута, а в 83-ата подаде към Леонардо Кампана, който бе прецизен за 3:0.

Футболистите на ФК Лос Анджелис понижиха изоставането си в 90-ата минута, когато Райън Холингсхед оформи крайното 1:3.

Загубата бе осма за Кръстев и съотборниците му от 26 мача в Западната конференция, където отборът заема трето място, а до момента в който Интер Маями реализира седми триумф от 25 срещи в Източната конференция и остава на предпоследната, 14-а позиция. Меси и компания обаче записаха 11-и мач без проваляне, с което сложиха нов клубен връх.
Източник: novsport.com