Артур Силовс направи 42 спасявания, докато Ванкувър Кенъкс победи Едмънтън

...

Едмънтън Ойлърс отпадна в мач 3 от Кенъкс

Артур Силовс направи 42 спасявания, до момента в който Ванкувър Кенъкс победи Едмънтън Ойлърс с 4-3 в неделя вечер на Роджърс Плейс. Канъкс водят при най-хубавите от седемте с 2-1.

Втората мощна игра на Ойлърс докара до началния гол на играта. Ударът на Ивендър Кейн от лявото крило бе блокиран. Шайбата се отклони към Матиас Екхолм, който погреба третата си част от серията.

Кенъкс изравни резултата със лично преимущество, когато Елиас Линдхолм отклони удара на Брок Бозер с китката около Стюарт Скинър. Няколко минути по-късно Boeser остана самичък в слота и се включи в различен. След необикновен поврат на Ойлърс, Бьозър направи удар в стълба, с цел да направи Кенъкс 3-1 след един.

Извънредни вести от Канада и целия свят, изпратени на вашия имейл, както се случва.

Ойлърс дръпнаха в границите на гол 3:36 в третия, когат...