Арсенал спечели първите си точки след подновяването на първенственство. Лондончани

...

Арсенал с първи успех след подновяването на първенството

Арсенал завоюва първите си точки след подновяването на първенственство. Лондончани завоюваха с 2:0 гостуването си на Саутхамптън. Без да блестят те изиграха най-хубавото си полувреме след рестарта, след което водеха с 1:0. Еди Нкетиа откри резултата в 20-ата минута след неточност на вратаря на " светците " Алекс Макарти.

През втората част домакините държаха самодейността, само че сътвориха прекомерно малко положения за гол. Пет минути преди края Джак Стивънс получи червен картон за нарушаване против Обамеянг. Секунди по-късно влезлият като запаса Джо Уилок означи първия си гол във Висшата лига и подсигури успеха на " артилеристите ".

Източник: fakti.bg