Националките по баскетбол започват подготовка за мачовете със Сърбия и Хърватия
15 баскетболистки ще се съберат на лагер за подготовка за мачовете със Сърбия и Хърватия от квалификациите за ЕвроБаскет 2023.
Както е известно, Българският отбор гостува на водача и любимец Сърбия в Белград на 24 ноември. На 27 ноември пък е дуелът във Вуковар против отбора на Хърватия.
Селекционерът Стефан Михайлов ще събере избраничките си на 17 ноември в София, където ще е лагерът на отбора ни.
Със забавяне ще дойдат играещите в чужбина Александра Петрова и Борислава Христова от Румъния, Ива Костова от Франция и Катрин Стоичкова от Италия.
Отборът ще отпътува за западната ни съседка на 23 ноември с рейс.
Ето и 15-те баскетболистки, които ще се готвят за мачовете от ноемврийския прозорец:
Гергана Иванова – Берое Стара Загора
Карина Константинова - Исландия
Теодора Динева – Берое Стара Загора
Радостина Христова – Берое Стара Загора
Цветомира Наумова – Берое Стара Загора
Ива Костова - Франция
Борислава Христова - Румъния
Габриела Николова – Монтана 2003
Евгения Нацкина – Берое Стара Загора
Александра Петрова - Румъния
Катрин Стоичкова - Италия
Александра Петрова – Монтана 2003
Деница Манолова – Рилски състезател
Деана Стояновска – Берое Стара Загора
Микаела Дамянова – Монтана 2003.
Намерете Българска национална телевизия в обществените мрежи:,,,
Както е известно, Българският отбор гостува на водача и любимец Сърбия в Белград на 24 ноември. На 27 ноември пък е дуелът във Вуковар против отбора на Хърватия.
Селекционерът Стефан Михайлов ще събере избраничките си на 17 ноември в София, където ще е лагерът на отбора ни.
Със забавяне ще дойдат играещите в чужбина Александра Петрова и Борислава Христова от Румъния, Ива Костова от Франция и Катрин Стоичкова от Италия.
Отборът ще отпътува за западната ни съседка на 23 ноември с рейс.
Ето и 15-те баскетболистки, които ще се готвят за мачовете от ноемврийския прозорец:
Гергана Иванова – Берое Стара Загора
Карина Константинова - Исландия
Теодора Динева – Берое Стара Загора
Радостина Христова – Берое Стара Загора
Цветомира Наумова – Берое Стара Загора
Ива Костова - Франция
Борислава Христова - Румъния
Габриела Николова – Монтана 2003
Евгения Нацкина – Берое Стара Загора
Александра Петрова - Румъния
Катрин Стоичкова - Италия
Александра Петрова – Монтана 2003
Деница Манолова – Рилски състезател
Деана Стояновска – Берое Стара Загора
Микаела Дамянова – Монтана 2003.
Намерете Българска национална телевизия в обществените мрежи:,,,
Източник: bnt.bg
КОМЕНТАРИ