Япония и Сенегал завършиха наравно 2:2 в двубой от група

...

Сенегал и Япония поделиха точките, съхраниха шансовете си за осминафинал

Япония и Сенегал приключиха наедно 2:2 в дуел от група " H " на Мондиал 2018. Така и двата отбора към този момент имат актив от по 4 точки и резервират възможностите си за продължение напред към осминафиналите.

Резултатът в Екатеринингбург откриха африканците. В 11-ата минута звездата на Сенегал Садио Мане означи чудноват гол. Вратарят Ейджи Кавашима боксира топката в краката на крилото на " Ливърпул " и той, въпреки и малко инцидентно, я прати в мрежата - 1:0.

Азиатците изравниха в 34-ата минута, когато Такаши Инуи бе прецизен с прекрасен шут отляво.

В 71-ата минута Сенегал още веднъж поведе, като този път бе прецизен Муса Ваг. Седем минути по-късно обаче Япония изравни с попадение на Кейсуке Хонда.

По-късно през днешния ден е и последният мач от втория кръг в групата, противопоставящ Полша и Колумбия.
На живо: Япония - Сенегал Следете с нас дуела от група "H "