В среща от деветия кръг на първенството на Саудитска Арабия

...

Ал Насър се сгромоляса срещу скромен тим

В среща от деветия кръг на шампионата на Саудитска Арабия Ал Насър не съумя да победи непретенциозния Абха на собствен терен, завършвайки 2:2.

Ал Насър поведе в резултата още в третата минута, когато се разписа Отавио след пас на Марсело Брозович.

Точно преди приключването на половин час игра Ал Насър удвои, като прецизен бе Андерсон Талиска, а асистенцията бе на Садио Мане.

Въпреки това, Абха не се съобщи и в 36-ата минута върна гол след тъкмо изпълнена дузпа от Саад Бгуир.

Гостите трябваше да чакат до втората минута на добавеното време, с цел да нанесат нов удар по упоритостите за победа на Роналдо и компания, когато Карл Токо Екамби вкара за 2:2.

Така Ал Насър остана на 3-ото място в таблицата с 19 точки, до момента в който Абха е 15-и със 7 пункта.