ЦСКА започна подготвителния си лагер в Австрия с класически успех

...

ЦСКА с класика срещу чехи в Австрия

ЦСКА стартира подготвителния си лагер в Австрия с типичен триумф с 3:0 над чешкия " Прибрам ". Освен трите гола играчите на Добромир Митов и Люпко Петрович изпуснаха няколко чисти положения, а на три пъти и гредите избавиха противника.

Това е втора победа за " алените " в контролите, откакто в първата инспекция през лятото тимът победи " Локомотив " Горна Оряховица в Тетевен със същия резултат.

" Червените " поведоха с гол на Али Соу в 11' след асистенция на Рафаел Енрике.

Последният пропусна две чисти положения, само че в 41' се реваншира и означи втория гол за своя отбор след пас на новото попълнение Денис Давидов.

Диего Фабрини оформи класическата победа на " армейците " с дебютното си попадение с алената фланелка в 79'. Пропуски през втората част направи новото попълнение Тони Уот, който един път уцели напречната греда, а по-късно не съумя да овладее добре топката, останал самичък против вратаря на чехите.

Следващата инспекция на ЦСКА е против " Ференцварош " в четвъртък (27 юни) от 19 ч. българско време.

ЦСКА (първо полувреме): 30. Витаутас Черниаускас, 2. Стойчо Атанасов, 24. Нуно Томаш, 28. Пламен Гълъбов, 11. Петър Занев, 15. Кристиян Малинов, 20. Тиаго Родригеш (к), 7. Денис Давидов, 17. Енрике Рафаел, 8. Греъм Кери, 22. Али Соу

(второ полувреме) : 12. Густаво Бусато, 3. Жеферсон Телес, 4. Божидар Чорбаджийски, 5. Николай Бодуров, 6. Рубен Пинто, 26. Валентин Антов, 8. Греъм Кери, 21. Диего Фабрини, 10. Евандро, 23. Митко Митков 9. Тони Уот
Източник: btvnovinite.bg