Шокиращ пропуск направи халфът на Стоук Сити Чарли Адам в

...

Вижте какъв пропуск направи Чарли Адам срещу Уотфорд

Шокиращ пропуск направи халфът на Стоук Сити Чарли Адам в мача на отбора си с Уотфорд от 10-ия кръг на британската Висша лига през днешния ден. “Грънчарите” завоюваха с 1:0 след гол на Дарън Флетчър в 16-ата минута, само че успеха на гостите можеше да бъде и по-изразителна, в случай че не бе огромният пропуск на Чарли Адам. Опитният шотландски халф се появи в игра в 88-ата минута, в добавеното време си изкара жълт картон, а в последните секунди не съумя да изпрати топката в празната врата на “стършелите” в обстановката, в която от всеки професионален футболист се чака да осъществя попадение. Е, някогашният състезател на Ливърпул уцели греда, само че за негов шанс това не се оказа съдбовно за отбора му, който въпреки всичко сграбчи трите точки.

Charlie Adam’s Stoke City career in a GIF. pic.twitter.com/yAGZiJl4sq
— Mootaz Chehade (@MHChehade) 28 октомври 2017 година Премиър лийг 10 кръг, събота 28 октомври  Уотфорд 0:1краен резулат  Стоук Сити