Арсенал постигна минимална победа над Манчестър Юнайтед с 1:0 в

...

Арсенал ще се бори за титлата до последния кръг след успех над Манчестър Юнайтед

Арсенал реализира минимална победа над Манчестър Юнайтед с 1:0 в мач от 37-ия кръг на Висшата лига. Леандро Тросар означи победното попадение.

" Топчиите " демонстрираха шампионските си упоритости през първото полувреме на стадион " Олд Трафорд ". Леандро Тросар откри резултата в 20-ата минута. Крилото засече с едно допиране подаване в наказателното поле на Кай Хаверц.

След почивката " артилеристите " можеха да удвоят задатъка си, само че Андре Онана отрази изстрели на резервата Габриел Мартинели и Деклан Райс.

Титлата в британския футболен хайлайф ще бъде решена в последния кръг от сезона. Арсенал оглавява класирането с актив от 86 точки. Манчестър Юнайтед остава на 8-ото място в подреждането с 54 пункта.