Шампионът на Италия Наполи разгроми Лече като гост с 4:0

...

Наполи не остави шанс на Лече, Осимен се разписа

Шампионът на Италия Наполи разгроми Лече като посетител с 4:0 в мач от седмия кръг на Серия " А ".

Съставът воден от Руди Гарсия поведе в резултата в 16-ата минута посредством норвежеца Лео Остигор, който се възползва от асистенция на Жиелински.

През втората част за първенците се разписа и таранът Виктор Осимен, който има проблеми в клуба поради видео, в което бе подигран. То изтече в профила на Наполи в Тик-Ток и макар че бе изтрито по-късно, сътрудникът му не изключи опцията да съдят  клуба.

Другите две попадения паднаха в самия завършек на мача, като точни бяха Джанлука Гаетано и Матео Политано от дузпа.

След този триумф Наполи се изкачи на трето място в класирането с точка зад миланските грандове Интер и Милан, само че и с мач повече. Лече пък е на седма позиция.
 Руди Гарсия: Уверявам ви, че Осимен обича Наполи

" Видеото не е било за да навреди, само че имаше инстинктивни реакци "