Сервет 0 : 0 Лудогорец 45+2′ Край на първата част!

Сервет - Лудогорец 0:0, без голове до почивката

Край на първата част!
45′
Две минути добавено време.
44′
Домакините имаха отлична опция да открият резултата, в края на първото полувреме, но Гийемено не съумя да отиграе по най-хубавия метод и нулевото тъждество се резервира.
41′
Удар на Бола от фаул от към 23, 24 метра, който обаче мина над вратата на българския първенец.
36′
Ондоуа от състава на домакините получи публично предизвестие.

35′
Домакините владеят самодейността в последните няколко минути, само че към този момент " орлите " се бранят ловко.

30′
Гийемено опита красиво осъществяване със завъртане, само че ударът му не откри задачата.
25′
Първи жълт картон в срещата. Получи го някогашният футболист на ЦСКА Брадли Мазику за задържане на Бърнард Текпетей.
19′
Първа рискова офанзива на домакините от началото на мача. Гийемено влезе в наказателното поле и насочи удар от дребен ъгъл, само че Серджио Падт мазета.
 Снимка 653540
Източник:
11′
Якуб Пьотровски стреля към вратата на Сервет, само че шутът му бе блокиран. Топката попадна в Сон, който насочи Хубав диагонален удар, само че Флик демонстира класа и мазета в корнер.
4′
Първи прецизен удар в мача, насочи го Кайо Видал, вратарят на Сервет Жереми Флик улови без проблеми.
1′
Начало на мача!
 Снимка 653537
Източник:

Състав 1. Фрик 1. Падт 3. Цунемото 16. Фон Витри 4. Руиле 26. Сундберг 19. Северин 24. Вердон 18. Мазику 17. Сон 9. Стефанович 6. Пьотровски 20. Манин 30. Нареси 5. Ондоуа 8. Гонсалвеш 77. Бола 77. Видал 21. Гийемено 9. Дуа 27. Кривели 37. Текпетей Треньор Рене Вайлер Георги Дерменджиев Резерви 1. Жоел Ив Мал 12. Симон Слуга 44. Лео Бесон 67. Дамян Христов 6. Антони Барон 4. Диниш Алмейда 8. Тимоте Коня 5. Георги Терзиев 10. Алексис Антунес 7. Рик Джонатан 17. Дерек Кутеса 10. Матиас Тисера 22. Александър Линг 14. Дени Групер 30. Самба Диба 88. Тодор Неделев 31. Тиемоко Уатара 90. Спас Делев 99. Руан Секо
Лудогорец гостува на Сервет в дуел от плейофите преди 1/8-финалите в Лига на конференциите. Двубоят на " Стад дьо Женев "  стартира довечера от 22:00 часа българско време.

Това ще е вторият формален мач на " орлите " за тази година, откакто през миналия уикенд сразиха с дузпи финалиста за Купата ФК ЦСКА 1948.

През зимната пауза отборът от Разград не реализира нито един входящ трансфер. Същевременно тимът се раздели с Доминик Янков, който бе продаден на Монреал, а Мунир Шиуар мина в Амиен под. Игор Пластун и Франко Русо (под наем в Льовен) също към този момент не са част от състава на Георги Дерменджиев.
 Лудогорец пожела триумф на Тиаго: Сигурни сме, че ще покориш и Острова