Селекционерът на националния отбор на Египет по футбол Карлош Кейрош

...

Кейрош след първия мач на Египет: Можехме да предотвратим поражението

Селекционерът на националния тим на Египет по футбол Карлош Кейрош съобщи, че представянето на отбора през първото полувреме е било доста едва при загубата от Нигерия с 0:1 в мач от група " Д " на шампионата за Купата на африканските народи.

" Това е истината, ние като че ли не бяхме на терена ", сподели португалският експерт. " През второто полувреме започнахме да играем футбол и можехме да предотвратим провалянето от Нигерия. Загубихме, само че към момента имаме още два мача в групата и 6 точки, които можем да спечелим ", разяснява още Кейрош.

Отборът на Египет заема последното, четвърто място във краткотрайното класиране в група " Д " на Купата на африканските народи. Лидер е Нигерия с 3 точки, а с по една са съставите на Судан и Гвинея-Бисау.
 Нигерия надигра Египет след гол на Ихеаначо, Нигерия надигра Египет след гол на Ихеаначо, "фараоните " разочароваха