Рома разби Торино с 3:0 като гост в мач от

...

Рома разби Торино преди финала за Лигата на конференциите

Рома разруши Торино с 3:0 като посетител в мач от последния кръг на Серия А, правейки генерална подготовка преди финала за Лигата на конференциите. „ Римските вълци “ се намират на шестата позиция в класирането с актив от 63 точки, колкото има и градския противник Лацио, до момента в който „ биковете “ са десети с 50 пункта.

Гостите стартираха по-агресивно и съумяха да открият резултата в 33-ата минута, когато Тами Ейбрахам се възползва от асистенция на Лоренцо Пелегрини.

Три минути преди края първото полувреме „ джалоросите “ удвоиха преднината си с втори гол на англичанина. Нападателят вкара второто си попадение от дузпа.

Крайният резултат бе завършен в 78-ата минута, когато Лоренцо Пелегрини още веднъж от бялата точка бе прецизен за отбора си.