Роберт Левандовски отпразнува 34-я си рожден ден, като си подари

...

Левандовски си подари два гола за рождения ден

Роберт Левандовски отпразнува 34-я си рожден ден, като си подари два гола. Барселона пък взе първата си победа за сезона – 4:1 над Реал Сосиедад. На старта.

Първото си попадение той осъществя след едвам 47 секунди игра. Алехандро Балде напредна отляво, подаде към Левандовски и той засече топката във вратата. Баските обаче изравниха доста бързо – Александър Исак направи 1:1 в 6-ата минута.

До почивката Реал Сосиедад имаше още две благоприятни условия, само че Тер Стеген ги избави. В 53-ата минута домакините въпреки всичко вкараха за 2:1,но реферът анулира попадението поради засада.

– той пусна в игра Ансу Фати, който беше забъркан в идващите три гола.

В 66-ата минута Фати даде прелестен пас към Усман Дембеле, който направи 1:2. Само две минути по-късно Фати изведе и Левандовски за 1:3. Малко преди края полякът върна жеста и асистира на Фати за 1:4.
Източник: flashnews.bg