Полузащитникът на Лудогорец Каули Оливейра даде мнението си след победата

...

Каули: Ако бяхме вкарали само един гол, тогава нещата щяха да са други

Полузащитникът на Лудогорец Каули Оливейра даде мнението си след успеха на своя отбор над Черно море. " Орлите " завоюваха с 2:1, а точно Каули вкара първото попадение в срещата.
 Лудогорец измъкна скъпа победа във Варна Лудогорец измъкна скъпа победа във Варна
" Беше много сложен дуел, изискванията, при които играхме, не бяха лесни и ни беше мъчно да пазим топката. Знаехме, че ни чака мач с доста единоборства. В интерес на истината, вкарахме 2 бързи гола и това ни улесни задачата.

Ако имахме единствено 1 гол задатък, тогава нещата щяха да са разнообразни. Двата гола ни направиха по-комфортен задатъка. Трудно е 90 минути да държим единствено топката, благополучен съм, че спечелихме.

От Лудогорец постоянно се чака да играе офанзивно. Очаква се да пресираме противниците. Дотук стоим добре физически, добре сме готови. Очаква ни обаче още работа за извършване. Трябва да направляваме всеки един мач през всички 90 минути ", съобщи Каули.