Пирин (Разлог) и ЦСКА-София -2 завършиха наравно 1:1 в среща

...

Дубълът на ЦСКА - София 2 измъкна точка от Пирин

Пирин (Разлог) и ЦСКА-София -2 приключиха наедно 1:1 в среща от 19-ия кръг на Югозападната Трета лига -Зона 2.

Домакините могат обаче да съжалават за изпуснатите две значими точки. Головете в мача паднаха през второто полувреме. Жабов вкара за ЦСКА -София -2 в 58-та минута след недоразумение в отбраната на домакините, а за Пирин изравнителния гол бе дело на Иван Иванов в 70-тата минута.

Футболистие от Разлог преобладаваха през цялото второ полувреме, само че пропуски направиха Александър Александров -Аци на два пъти, Любмир Христов, Лазар Стойчев и Милен Лефтеров в самия завършек на срещата. Страхотен мач направи и вратарят на гостите Илия Шаламанов,който е с корени от Петрич, само че играе за националния тим на Австралия.

В идващия кръг Пирин Разлог гостува на Септември Симитли, а дубълът на ЦСКА-София приема този на Левски.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.