Отборът на Милан записа втора загуба с 0:1 в приятелския

...

Бенфика успя да излъже Милан

Отборът на Милан записа втора загуба с 0:1 в приятелския шампионат International Champions Cup. Този път " росонерите " отстъпиха през португалския Бенфика на “Жилет Стейдиъм” във Фоксбъро, Съединени американски щати, въпреки да преобладаваха през първата част, а през втората осъществените смени нарушиха ритъма на игра.

Само преди няколко дни италианският гранд загуби със същия резултат от Байерн (Мюнхен), а в събота в Кардиф следва последната контрола, като противник е британският Манчестър Юнайтед.

Голът за Бенфика падна в 70-ата минута, когато се разписа някогашният футболист на Милан Адел Таарабт, който стреля от границата на наказателното поле след корнер, топката рикошира в тялото на Лукас Билия и изненада вратаря Пепе Рейна. Попадението беше записано на сметката на Таарабт, само че на процедура беше автогол.
Източник: fakti.bg