Отборът на Леганес се отдалечава от опасната зона, след като

...

Леганес попиля Бетис, мароканец блесна с хеттрик

Отборът на Леганес се отдалечава от рисковата зона, откакто през днешния ден реализира впечатляваща победа с 3:0 против борещия се за зона " Шампионска лига " отбор Бетис.

" Краставичарите " попиляха севилския си конкурент единствено за едно полувреме,през което към този момент водеха с два гола. В воин за домакините пък се трансформира мароканецът Юсеф Ен Несири, който впечатли с хеттрик.
 Реал (Мадрид) победи Атлетико (Мадрид) с 3:1 като посетител
Атлетико преклони глава пред мощта на Реал (Мадрид)

" Белите " изместиха " дюшекчиите " от второто място в Ла Лига

Първото му попадение падна в 22-ата минута. Той се оказа на точното място след центриране от корнер и от близко не остави никакъв късмет на Пау Лопес. 14 минути по-късно африканецът още веднъж беше в епицентъра на събитията, откакто засече в мрежата прострелно подаване на Родригес Арнаис.
 Снимка 405643
Източник:

Следобедът на Ен Несири се трансформира в специфичен с настъпването на 66-ата минута, когато вкара и третия си гол. Датчанинът Брайтуайт му даде отличен пас в кулоар, след което нападателят напредна с топка в крайници и от границата на наказателното поле оформи крайното 3:0.
 Фернандо Йоренте се завръща в обичания си клуб

Нападателят е пред трансфер в Атлетик (Билбао)

Безсилието на Бетис пък беше цялостно, когато в 81-ата минута Хави Гарсия беше изпъден с пряк червен картон поради жестоко влизане в краката на конкурент.

ЛЕГАНЕС - БЕТИС 3:0

1:0 Ен Несири (22 " ), 2:0 Ен Несири (36 " ), 3:0 Ен Несири (66 " )

СТАДИОН : " Мунисипал де Бутраке "

СЪДИЯ : Х. Рохас

ЛЕГАНЕС : Кулеар, Сиовас, Омеуро, Бустинза, Силва, Весга, Ресио, Хуанфран, Ен Несири, Брайтуайт, Оскар (резерви: Лунин, Карийо, Ел Жар, Перес, Рейес, Сантос)

БЕТИС : Лопес, Сидни, Гарсия, Федал, Бараган, Ло Селсо, Каптум, Гереро, Леон, Хесе, Карвальо (резерви: Роблес, Алонсо, Каналес, Гуадрадо, Хоакин, Лаинес, Лорен)