НСА разгроми Левски (Чепинци) с 6:0 в мач от 12-ия

...

Дамите на НСА с десета поредна победа след разгром над Левски

НСА разгроми Левски (Чепинци) с 6:0 в мач от 12-ия кръг на дамското републиканско състезание по футбол, оповестява vitoshanews.com. " Студентките " имаха тотално превъзходство през цялата среща и можеха да запишат и по-убедителен триумф. Само отличните изяви на вратарката на гостенките Нина Карабельова избавиха Левски от още попадения.

Тимът от Чепинци имаше и много кадрови проблеми - някои от титулярите не можаха да играят в мача поради служебни и персонални задължения.

Още до почивката девойките на Силвия Радойска, си осигуриха удобен задатък от 4:0. Тея Пенкова откри резултата в 10-ата минута, Димитра Иванова повиши четвърт час по-късно, a Леонора Желева в 31-ата минута направи разултата типичен. Юлиана Александрова вкара секунди преди почивката за 4:0.

През второто полувреме паднаха единствено две попадения. Юлиана Александрова се разписа в 52-ата минута за 5:0, а крайния резултат оформи Димитра Иванова 5 минути по-късно.

След този следващ триумф НСА е безапелационен водач в дамския шампионат с 10 победи и без изгубена точка - голова разлика +57. Левски (Чепинци) е финален в класирането с 5 точки.