Наставникът на "Манчестър Сити" Пеп Гуардиола отправи сериозни критики към

...

Съдия изгони Гуардиола от мача, защото му казал...

Наставникът на "Манчестър Сити " Пеп Гуардиола насочи съществени рецензии към рефера на мача с "Ливърпул " в Шампионска лига (1:2).

Испанският съдия Антонио Матео Лаос анулира постоянен гол на "гражданите " за 2:0 и изгони мениджърът на домакините на трибуните сред двете полувремена.

Така вместо "Сити " да бъде на един гол от равнене на общия резултат, мърсисайдци обърнаха през второто полувреме и завоюваха и втория дуел след 3:0 на "Анфийлд ".

Гуардиола не спести мнението си за рефера, който е негов съотечественик. Бившият ментор на "Байерн " бе песимист за назначението на Лаос още преди мача, защото двамата имат история.

През миналта година "Сити " победи "Монако " на четвъртфиналите с 5:3 на "Етихад " в оня героичен мач, когато рефер отново бе Лаос.

Той отсъди дузпа за "монегаските ", която бе пропусната от Фалкао, а преди този момент при 1:1 не даде такава за явно нарушаване против Серхио Агуеро от вратаря, написа Дир.бг.
Източник: bnews.bg