Нападателят на Локомотив Пловдив – Алфа Конте, е получил контузия

...

Нападател на Локомотив Пд се контузи срещу Левски

Нападателят на Локомотив Пловдив – Алфа Конте, е получил травма при тежката загуба с 0:3 от Левски през уикенда. Лекарският щаб обаче се надява, че той ще бъде подготвен за мача против Лудогорец в сряда от 1/8-финалите в шампионата Sesame Купа на България.

Конте игра единствено 45 минути против Левски, като бе сменен на почивката. През този сезон 23-годишният нападател е взел присъединяване във всички 19 мача на „ черно-белите “, като в тях е вкарал три гола. В осем от тези срещи е бил титуляр.

Добрата вест за старши треньора Александър Томаш е, че след мача на „ Герена “ няма осъдени футболисти. Жълти картони поучиха десният бек Оливие Камдем и звездата Джовани Маркес, които обаче не са застрашени да бъдат осъдени.