Началото на сезона е повече от оптимистично за национала Страхил

...

Жълт картон за Страхил Попов при третата поредна победа на Касъмпаша

Началото на сезона е повече от оптимистично за национала Страхил Попов и неговия Касъмпаша. Истанбулският отбор записа трета поредна победа в Сюпер Лиг и с цялостен актив от 9 точки оглавява класирането. При триумфа с 3:0 като посетител на Сивасспор Попов игра цялостен мач и получи жълт картон.

До почивката дуелът беше равносилен, само че гостите поведоха с гол на Емем Едуок в 32-ата минута. През второто полувреме на два пъти резервата Йозгур Чек асистира на Мбайе Диане, който оформи безапелационния триумф на Касъмпаша.
86’ Maç devam ediyor.#Sivasspor: 0 #Kasmpaa: 2#SüperLig pic.twitter.com/hhUWS6HeBD
— KASIMPAA (@kasimpasa) 26 август 2018 година Касъмпаша събра 9 точки и води в класирането, само че може да бъде настигнат от грандовете Бешикташ и Галатасарай, които имат по две победи, само че не са изиграли срещите си от 3-ия кръг.

Следващата седмица Попов и компания ще одобряват Анкарагюджу.

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
СТАТИСТИКА ОТ МАЧА
КЛАСИРАНЕ
ГОЛАМЙСТОРИ
ПРОГРАМА Сюпер лиг 3 кръг, неделя 26 август  Сивасспор 0:3краен резулат  Касъмпаша