Мениджърът на Челси Маурицио Сари не остана много доволен от

...

Сари: Равенството не е толкова лошо

Мениджърът на Челси Маурицио Сари не остана доста удовлетворен от равенството 1:1 против Айнтрахт в първия полуфинал на Лига Европа, само че счита, че е можело да бъде и по-зле.

"Резултатът 1:1 не е толкоз неприятен. По-доволен съм от представянето на играчите, в сравнение с от резултата. След 25-ата минута започнахме да играем по-добре. Преди това се опитвахме да запазим 0:0, тъй като знаехме какъв брой рисков е противникът на контраофанзива. Играхме по-добре и в 35 минути през второто полувреме. Точно по тази причина си мисля, че заслужавахме да победим, само че и 1:1 като посетител не е толкоз неприятно. Имахме три или четири благоприятни условия, тъй че трябваше да вкараме още.

Трябва да бъдем деликатни в реванша и да играем, както го сторихме във Франкфурт в края на първото и началото на второто полувреме. Пак дублирам, че те са доста рискови ", разяснява Сари.
Източник: fakti.bg