Марко Асенсио вкара дебютния си гол, а Килиан Мбапе се

...

Мбапе и Асенсио донесоха първа победа на ПСЖ

Марко Асенсио вкара дебютния си гол, а Килиан Мбапе се разписа два пъти за първата победа на. Шампионите завоюваха с 3:1 против Ланс в третия кръг на Лига 1. Досега парижани имаха две равенства.

Асенсио изведе ПСЖ напред секунди преди почивката. Той се разписа за сефте след прехвърлянето от Реал Мадрид през лятото.

Доминацията на домакините продължи и през второто полувреме. Мбапе удвои преднината с удар от към 20 метра в 52-та минута. Нападателят на френския народен тим вкара още веднъж в 90-ата минута. Това беше и. В добавеното време Морган Гилавоги върна един гол за гостите от Ланс.

С успеха ПСЖ се изкачи на четвърто място в класирането с пет точки. Брест е с една повече на трета позиция, а Монако и Олимпик Марсилия са водачи с по седем. Ланс е 15-и с една точка от три мача.
Източник: flashnews.bg