Манчестър Сити направи 1:1 във визитата си на Байерн в

...

Сити удържа Байерн, Интер отстрани Бенфика

Манчестър Сити направи 1:1 във визитата си на Байерн в Мюнхен и се класира за полуфиналите в Шампионската лига. Сити взе първия мач с 3:0. Съперник на отбора на Хосеп Гуардиола е. В другия полуфинал в шампионата се срещат Интер и Милан.

В другия мач Интер и Бенфика направиха красиво 3:3. Нерадзурите завоюваха с 2:0 в Лисабон и в нито един миг не дадоха вяра на португалците, че ще разрешат изненада. С триумфа Интер си обезпечи полуфинал против Милан.

Барела откри още в 14-ата минута за домакините, само че Бенфика изравни посредством Аурснес в края на първата част. Мартинес след час игра и Кореа в 78-ата минута направиха 3:1. Антонио Силва върна един гол в 86-ата минута за 3:2. А натискът на орлите докара до реми посредством попадение на резервата Петар Муса в добавеното време.
Източник: flashnews.bg