КЛИВЛАНД (AP) — Отпуснат на стол пред ъгловото си шкафче,

...

Мичъл има 33 точки, но Кавалиърс не може да устои на Тейтъм и Браун при загубата от Селтикс в мач 3

КЛИВЛАНД (AP) — Отпуснат на стол пред ъгловото си шкафче, белите клинове на Донован Мичъл бяха скъсани и там беше кърваво леке ​​близо до дясното му коляно.

Здравото му коляно.

Мичъл вкара 33 точки в друго звездно показване, само че гардът на звездите на Кливланд не получи съвсем задоволително помощ, защото Кавалиърс бяха победени от Бостън Селтикс, които завоюваха мач 3 със 106-93 в събота вечерта, с цел да поведат с 2-1 в полуфиналите на Източната конференция.

Мичъл наподобява утежни травмата на лявото коляно в четвъртия мач четвърт и даже не беше на пода за финала. С напредването на Селтикс с 13, той се насочи напряко към съблекалнята за лекуване с мач 4 в понеделник след по-малко от 48 часа.

Кавс не можаха да дублират мощното си показване от мач 2 в Бостън и бяха обречени на домашния си корт от бавното начало през третата четвърт, когато Селтикс означиха първите 14 точки и откриха преднина от 23 точки.

„ Има куп неща, които можехме да създадем по-добре “...