Лудогорец II удари с 2:0 Бдин (Видин) в мач от

...

Лудогорец II удари Бдин Видин

Лудогорец II удари с 2:0 Бдин (Видин) в мач от XIV кръг на шампионата във Втора лига. " Орлите " гостуваха за дуела.

Момчетата на Тодор Живондов откриха в 15-та от дузпа. Точен бе Цветослав Петров, а най-тежкото наказване във футбола бе отсъдено поради нарушаване в наказателното поле против Хюсеин Кельовлуев. До почивката положителни благоприятни условия се откриха пред Кельовлуев и Димитър Господинов. Фланговият нападател обаче не откри очертанията на вратата, а крайният защитник закъсня с удара и бе блокиран.

През второто полувреме две бързи контраатаки на разградчани раздраха защитата на Бдин, само че акциите не се увенчаха с прецизен свършек. В 85-та минута Йоан Йорданов бе изведен очи в очи със стража на гостите и с шпагат промуши топката под плонжа му за 2:0.

БДИН (ВИДИН) -  ЛУДОГОРЕЦ II  0:2

0:1 Цветослав Петров (15 - дузпа)

0:2 Йоан Йорданов (85)

Бдин: Иван Василев, Даниел Стоянов, Ивайло Иванов, Кристиян Вълков, Николай Дичев, Калоян Цветков, Владимир Айтов, Николай Цветков, Тома Ушагелов, Винисиус Де Соуса, Цветомир Тодоров

Лудогорец II: Дамян Христов, Димитър Господинов, Педро Енрике, Методий Стефанов, Анастас Пемперски, Бранимир Костадинов, Росен Иванов, Цветослав Петров, Хюсеин Кельовлуев, Петър Георгиев, Димитър Илиев