Лос Анджелис Лейкърс постигна четвърта поредна победа през сезона в

...

ЛА Лейкърс пречупи Далас след феноменален мач на ЛеБрон и Дончич

Лос Анджелис Лейкърс реализира четвърта поредна победа през сезона в НБА. " Езерняците " се постановиха със 119:110 след продължения като посетител над Далас.

ЛеБрон Джеймс изигра свръхестествен мач и приключи с трипъл-дабъл, като вкара рекордните си за сезона 39 точки и добави 16 асистенции и 12 битки за Лейкърс. За Далас Лука Дончич също направи трипъл-дабъл с 31 точки, рекордните в кариерата си 15 асистенции и 13 битки.

В различен мач от тази нощ Голдън Стейт загуби със 110:127 от Сан Антонио вкъщи. " Воините " бяха без огромната си звезда Стеф Къри, който получи фрактура на ръката през тази седмица. В негово неявяване най-резултатен бе Д`Анджело Ръсел с 30 точки. За спечелилите 31 точки вкара Пати Милс, а с 22 остана ЛаМаркъс Олдридж.

Бостън записа четвърта поредна победа след триумф със 104:102 над Ню Йорк. Джейсън Тейтъм вкара панер 1,3 секунда преди сирената и донесе успеха на Селтикс. Тейтъм приключи с 24 точки, а най-резултатен бе Кемба Уокър с 33 точки.