Левски спечели зоналното първенство при юношите младша възраст, родени през

...

Левски спечели зоналното първенство при юношите младша възраст

Левски завоюва зоналното състезание при юношите младша възраст, родени през 2002-2003 година. " Сините " надвиха в борбата за първото място против Септември след две победи. Левскарите надвиха с 1:0 на " Герена " предходната седмица, а през днешния ден стигнаха до 2:1 на стадиона в Герман.

Така откакто през предишния сезон Левски с треньор Красимир Петров стана първенец при децата, тази година завоюва и шампионата в Зона София.

Головете паднаха след почивката. В 35-ата минута Даниел Начев удари греда от директен свободен удар, а при започване на второто полувреме Левски имаше няколко доста положителни благоприятни условия. В 57-ата минута Марин Петков се разписа след асистенция на Димитър Иванов отляво, а в 70-ата минута " сините " удвоиха преднината си. След центриране отдясно Димитър Иванов стреля с глава, вратарят на Септември мазета, а при добавката Марин Петков бе прецизен. Панайот Пасков означи почетен гол за домакините в 80-ата минута.
 Даниел Боримиров: Няма по какъв начин да нарека Павел Колев другар, раздялата ми с Левски беше непредвидена

" Искам да призная, че от клуба никой не ми е изискал доклад за свършената работа "