Голямата звезда на Тотнъм Хари Кейн е измъчван от травма

...

Когато Кейн го няма, Ериксен бележи за Тотнъм

Голямата звезда на Тотнъм Хари Кейн е малтретиран от контузия и това породи подозрения у почитателите кой ще вкарва головете в идващия месец. Но мениджърът Маурисио Почетино е спокоен, тъй като тогава на напред във времето излиза Кристиян Ериксен.

Датчанинът откри резултата в мача със Суонси от четвъртфиналите за ФА Къп. Това се случи след единствено 11 минути игра на "Либърти стейдиъм " в Уелс. А халфът наниза ужасно попадение.

Тогава след неточност на "лебедите " топката се озова у Ерик Ламела на фланга, той откри Ериксен надълбоко в половината на Суонси, датчанинът напредна и не беше пресрещнат от никого.

Това му разреши да стреля технично с фалц и да препарира стража на домакините - 1:0. Как се стигна до това попадение, можете да видите от картината в прикаченото видео от дуела.