Фрайбург записа победа с 3:2 като гост срещу Олимпиакос в

...

Фрайбург удари Олимпиакос като гост в голов екшън

Фрайбург записа победа с 3:2 като посетител против Олимпиакос в атрактивен мач от група " А " на Лига Европа.

Гостите започнаха добре и взеха ранен задатък в 9-ата минута, когато Роланд Шалай употребява неточност на Николас Фрейре. Олимпиакос изравни в 40-ата минута с гол на Аюб Кааби след центриране на Родиней.
 Уест Хем - Бачка Топола 3:1 в мач от Лига Европа
Бачка Топола изпоти Уест Хем в Англия

Вижте детайлности

Фрайбург още веднъж взе преднина в резултата в продължението на първото полувреме след дузпа, изпълнена от Винченцо Грифо.

Във втората част Олимпиакос съумя да изравни на 2:2 с втори гол на Аюб Кааби, а в края на мача, в 86-ата минута, Максимилиан Филип осъществя за Фрайбург и германците сграбчиха цялостния актив от точки.

След тази победа, Фрайбург ще бъде хазаин на Уест Хем в идващия кръг, до момента в който Олимпиакос ще гостува на Бачка Топола.