Европейският шампион с Португалия Рикардо Куарешма изигра първия си мач

...

Куарешма дебютира със загуба за отбора на Страхил Попов

Европейският първенец с Португалия Рикардо Куарешма изигра първия си мач с екипа на Касъмпаша. 35-годишният техничар влезе като запаса при домакинската загуба с 0:1 от Анкарагюджю. Страхил Попов пък беше титуляр за отбора от Истанбул, който има единствено 1 точка след 3-ия кръг в Сюпер Лиг.

Касъмпаша можеше да поведе първоначално, когато футболист на гостите едвам не си вкара автогол, само че топката срещна напречната греда. В В 23-ата минута Илхан Парлак вкара доста хубав гол с глава и даде задатък на Анкарагюджю. Влизането на Куарешма след почивката оживи играта на домакините. Бившата звезда на Бешикташ сподели марковото си центриране с външен фалц, само че Маме Тиам уцели гредата.
МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
СТАТИСТИКА ОТ МАЧА
КЛАСИРАНЕ
ГОЛМАЙСТОРИ
ПРОГРАМА Сюпер лиг 3 кръг, петък 30 август  Касъмпаша 0:1краен резулат  Анкарагюджю