Дунав (Русе) победи Царско село като гост с 2:1 в

...

Раздираният от безпаричие Дунав се оказа по-силен от Царско село

Дунав (Русе) победи Царско село като посетител с 2:1 в закриващия мач от 16-тия кръг на efbet Лига, написа dsport.bg. „ Царете “ поведоха в резултата, само че изпуснаха доста чисти положения, от което русенци се възползваха по-най-добрия метод. Родни Антуи за следващ път се разписа за Царско село, само че това се оказа незадоволително. Преди почивката „ драконите “ изравниха след попадение на Мартин Ковачев, а след почивката Ивайло Лазаров донесе трите точки за гостите.

Дунав Русе задмина днешния си противник в класирането. С актив от 16 точки „ драконите “ са 11-ти, до момента в който Царско село са 12-ти с точка по-малко.

Първият удар към една от двете порти бе насочен в 3-ата минута. Бахамбула центрира в наказателното поле към Венцислав Христов. Централният нападател на Царско село засече с глава, само че топката прелетя над напречната греда.
Източник: fakti.bg