Дублиращият тим на Локомотив започна мача по-добре и възползвайки се

...

Спартак обърна дубъла на Локомотив

Дублиращият отбор на Локомотив стартира мача по-добре и възползвайки се от неточности в защитата на Спартак, поведе с 2:0. Алекс Колев откри след асистенция на преотстъпения от Марица Теодор Фърков. Самият Фърков се разписа малко по-късно за 2:0.

След 30-ата минута „ гладиаторите “ преобладаваха изцяло, удряйки три греди и пропускайки дузпа в четвърти следващ мач.

В 37-ата минута Кирил Георгиев постави топката на главата на Георги Лазаров, който вкара във вратата на Локомотив за 2:1. В 67-ата Кирил Георгиев от доста дребен ъгъл прониза вратата за 2:2, а в 86-ата минута Димитър Юруков бе най- предвидлив след безредие в наказателното поле и донесе успеха за Спартак с крайното 3:2. Тодор Тимонов пропусна дузпа в 57-ата, а Антон Маргаритов, Георги Лазаров и Александър Стойчев удариха гредите.