Добруджа започна второто полувреме с няколко промени в състава, а

...

НА ЖИВО: Септември 2:0 Добруджа

Добруджа стартира второто полувреме с няколко промени в състава, а офанзивата поведе опитният Преслав Йорданов. В две обстановки гостите бяха покрай изравнително попадение, само че не стигнаха до завършващ удар. Вместо това Септември можеше да вкара втори гол в 55-ата минута, само че Димитър Костадинов шутира в навън след чудесно подаване по земя на Здравко Димитров.

В 64-ата минута обаче някогашните играчи на Левски -  Здравко Димитров и Димитър Костадинов донесоха второ попадение за домакините. Димитров майсторски изведе Костадинов зад защитата на противника и нападателят мощно нахлу към наказателното поле. Останал очи в очи с Аргилашки, той заложи на силата и прати топката в мрежата на Добруджа - 2:0.