Черно море спечели с 1:0 домакинството си на Ботев Пловдив

...

Гол на Файсел Касми приближи Черно море до топ 6

Черно море завоюва с 1:0 семейството си на Ботев Пловдив от 25-ия кръг на efbet Лига. „ Моряците “ стигнаха до успеха с помощта на красивия гол, който Файсел Касми осъществя в 19-ата минута. През по-голямата част от мача варненци бяха по-активният отбор, който владееше повече топката и справедливо стигна до минималния триумф. Гостите от Пловдив също сътвориха няколко рискове пред противниковата врата, само че по този начин и не съумяха да отбележат. Въпреки успеха „ моряците “ остават на 7-ото място в класирането. Тимът, воден от Илиан Илиев, има всички шансове да влезе горната шестица, тъй като е единствено на точка от шестия ЦСКА 1948. „ Червените “ гостуват на Лудогорец в Разград в четвъртък. В същото време Ботев Пловдив е десети с 24 точки и към момента е заплашен от попадане в долната четворка на долната осмица, където ще би трябвало да се бори за оцеляването си в елита.
Източник: dnesplus.bg