Черна гора 1 : 0 България 45+3′ ПОЧИВКА! 45+1′ ГОЛ

...

Черна гора - България 1:0, храбрите соколи откриха резултата в добавеното време на първата част

Черна гора

1: 0

България
 45+3′
ПОЧИВКА!
45+1′
ГОЛ ЗА ЧЕРНА ГОРА! САВИЧ! " Лъвовете " капитулираха в първата минута на продължението. Домакините извършиха корнер, след който Вуячич надигра във въздуха Кристиан Димитров и стреля тъкмо с глава, Дюлгеров избави, само че капитанът Стефан Савич направи добавка и даде задатък на Черна гора!
43′
ШАНС ЗА ЧЕРНА ГОРА! В 43-та минута Черна гора сътвори най-опасната си офанзива за първото полувреме. Кръстович изведе Бакич самичък против Дюлгеров, само че българският вратар усети къде ще стреля халфът на " храбрите соколи " и опази мрежата си от попадение.
40′
Теренът на Градския стадион в Подгорица е в много неприятно положение и това в допълнение затруднява футболистите.
32′  Снимка 633209
Източник:
25′
Принудителна промяна за " храбрите соколи ". Никола Шипчич отстъпи мястото си на Жарко Томашевич.
23′
Игор Вуячич фаулира жестоко Георги Русев в средата на терена и справедливо получи първия жълт картон в мача.
19′
ШАНС ЗА БЪЛГАРИЯ! " Лъвовете " пропуснаха златен късмет да открият резултата в средата на първото полувреме. Кирил Десподов изведе хитро с пета Лукас Петков, който излезе очи в очи с вратаря на Черна гора, само че Милан Миятович запази хладнокръвие и избави удара на българина.
 Снимка 633207
Източник:
15′
Равностойни първи минути на срещата, които са придружени и с много брак от играчите на двата тима.
7′
В седмата минута България провежда добра офанзива по дясното крило. Лукас Петков съумя да центрира в наказателното поле, където Десподов беше непокрит, само че стреля прекомерно неопределено.
1′
НАЧАЛО НА МАЧА! Двубоят в Подгорица стартира с минута безмълвие в памет на жертвите от земетресението в Мароко.
 Снимка 633200
Източник:
Състав 1. Милан Миятович 23. Иван Дюлгеров 5. Игор Вуячич 3. Димо Кръстев 15. Стефан Савич (К) 6. Валентин Антов 22. Никола Шипчич 5. Кристиан Димитров 23. Адам Марушич 20. Виктор Попов 8. Марко Янкович 4. Илия Груев 20. Стефан Лончар 8. Андриан Краев 19. Марко Бакич 14. Патрик-Габриел Галчев 2. Андрия Вукчевич 19. Лукас Петков 11. Никола Кръстович 11. Кирил Десподов (К) 21. Урош Джурджевич 10. Георги Русев Треньор Миодраг Радулович Младен Кръстаич Резерви 12. Даниел Петкович 1. Даниел Наумов 13. Милош Драгойевич 12. Димитър Митов 3. Ристо Радунович 2. Иван Турицов 4. Марко Вукчевич 7. Доминик Янков 6. Жарко Томашевич 9. Спас Делев 7. Дритон Камай 13. Йоан Стоянов 9. Стефан Мугоша 15. Симеон Петров 10. Стеван Йоветич 16. Преслав Боруков 14. Милош Раичкович 17. Иван Йорданов 16. Владимир Йовович 18. Ивайло Чочев 17. Виктор Джуканович 21. Алекс Петков 18. Небойча Косович 22. Илиан Илиев
Националният тим на България се изправя против Черна гора в Подгорица в мач от европейските квалификации.

Понастоящем възпитаниците на Младен Кръстаич имат две равенства и две провали, като по този метод " лъвовете " заемат последно място във краткотрайното класиране. Двубоят на Градския стадион в Подгорица стартира в 19:00 ч.
 Кръстаич: Надявам се да изплуваме в класирането, мачът в Подгорица ще е тежък

" Ние балканците сме под еднообразно напрежение "

Само преди няколко дни " лъвовете "  загубиха с 0:1 от Иран в контрола, играна на стадион " Христо Ботев " в Пловдив.

При позитивен резултат в Подгорица, " трикольорите " се нуждаят от наложителен триумф над Литва на домашна сцена.