Бившият отбор на настоящия треньор на ЦСКА-София Нестор Ел Маестро

...

Бившият отбор на Ел Маестро шокира Цървена звезда в Белград

Бившият тим на сегашния треньор на ЦСКА-София Нестор Ел Маестро Спартак Търнава удържа 1:1 като посетител на Цървена звезда в Белград в дуел от третия прелиминарен кръг на Шампионската лига.
Домакините откриха резултата на стадион “Райко Митич” в 23-ата минута, когато нападателят Ел Фадру Бен откри от дузпа и подвигна 37 000 на трибуните на крайници. Радостта на почитателите на “червено-белите” търпя прекомерно малко - единствено две минути. Футболистите от Словакия се възползваха от неточност на бранител на Звезда, Жирка стигна пръв до топката и подаде на Ян Грандел, който изравни с акуратен удар от наказателното поле. Това беше първи гол в евротурните за този сезон в мрежата на някогашния пазач на Лудогорец Милан Борян. Феновете оказаха огромна поддръжка на Звезда до края, само че това не стигна за реализиране на нов гол и по този начин сръбският гранд чака сложен реванш в Търнава след седмица.