България загуби гостуването си на Чехия с 1:2 в третата

...

Слаба и безлична България пак загуби от Чехия

България загуби гостуването си на Чехия с 1:2 в третата си евроквалификация от група " А ". Двубоят на " Летна ", който бе дебютен за Красимир Балъков отпред на " лъвовете ", мина в двете крайности за нашия отбор, защото през първата част взехме ранна преднина посредством дебютанта Исмаил Иса (3'), а след това се стигна до равнене посредством Патрик Шик (20') и цялостен поврат при започване на второто полувреме с още един гол на тарана на Рома в 50-ата минута.

Поражението ни остави на предпоследното четвърто място в нашата група с 2 точки след три мача. Англия е първа там с шест точки и два дуела. Днешният ни противник е втори с 3 точки и още веднъж с две срещи. Другите два отбора са Косово и Черна гора с по два пункта след равенството 1:1, което направиха по същото време.

Двубоят стартира превъзходно за нашите, които взеха преднина още в 3-ата минута. Ивелин Попов се озова отдясно и даде страхотна топка в наказателното поле, която бе изстреляна по неспасяем метод от Исмаил Иса.
Източник: fakti.bg