Знаят се вече всички четвъртфиналисти в Шампионската лига. Жребият ще

...

Виляреал нокаутира Ювентус с три гола за 14 минути

Знаят се към този момент всички четвъртфиналисти в Шампионската лига. Жребият ще бъде в петък, а на него ще бъдат показани следните тимове: испанските " Реал " (Мадрид), " Атлетико " и " Виляреал " ; британските " Ливърпул ", " Челси " и " Манчестър Сити " ; португалският " Бенфика " и " Байерн " (Мюнхен).

Снощи научихме последните 1/4-финалисти - " Виляреал " и " Челси ".

" Жълтата подводница " потопи " Ювентус " - 3:0 (1:1 в първия мач), освен това посред Торино. Головете паднаха в последните минути, когато изглеждаше, че мачът отива към продължения.

Жерар Морено мъчно осъществя от дузпа в 78-ата минута, откакто малко преди този момент влезе в игра. В 85-ата Пау Торес удвои след ъглов удар, а в добавеното време Арно Данжума вкара от втори 11-метров удар, направен от Морено.

" Ювентус " съжалява поради това, че направи пропуски в началните минути, когато можеше да си обезпечи задатък. След това дуелът бе " затворен ", повече с мисъл да не се допусне гол, само че " Виляреал " издебна миг. Дузпата в 78-ата бе отсъдена с ВАР за нарушаване.

" Челси ", който едвам отпътува за Франция поради финансовите си проблеми около глобите за Роман Абрамович, победи " Лил " за повторно - 2:1 (2:0 в Лондон). И той бе с жълти екипи.

Френският първенец видя вяра в 38-ата, когато Бурак Йълмаз откри от дузпа. Малко преди почивката Кристиан Пулишич изравни. В 71-ата Сесар Аспиликуета направи обрата цялостен.
Източник: clubz.bg