Започна 110-та вечер на протестите в столицата с искане на

...
Започна 110-та вечер на протестите в столицата с искане на
Коментари Харесай

Малцинството на вувузелите

Започна 110-та вечер на митингите в столицата с искане на оставките на държавното управление и на основния прокурор.

Движението по бул. “Цар Освободител “ и Българска народна банка е затворено.

Ситуацията е умерено, само че присъстващите са все по този начин недоволни.

Има запалянковци с вувузели, само че без рационални и нови послания към обществото.

Тази вечер митингът е подсилен от възрастни хора.

Те издигнаха транспарант с надпис – “Стига пенсионерска бедност “ и показаха отвращение от отпуснатите им 50 лева бонус, които не им оказват помощ да се оправят с възприятието на неизбежност.

“212 лв. пенсия, синът ми ме храни към този момент години от чужбина “.

“Нищо не вземат решение тези 50 лв.. Трябваше да се направи промяна и трябваше Борисов да я направи, откакто ръководи най-дълго “, споделиха участници в демонстрацията.

Всъщност от десетките митинги и празнодумства, това е един от дребното рационални моменти.

По-рано през днешния ден майки на деца с увреждания стачкуваха пред общественото министерство против препоръчаните промени в Закона за персоналната помощ.
Източник: standartnews.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР