Зам.-директорът на Националната следствена служба Ясен Тодоров е разбрал мястото,

...
Зам.-директорът на Националната следствена служба Ясен Тодоров е разбрал мястото,
Коментари Харесай

Ето кой съобщил на полицията къде се крие шофьорът-убиец

Зам.-директорът на Националната следствена работа Ясен Тодоров е схванал мястото, на което Георги Семерджиев се е укривал, по линия на близостта му до футбола. Това съобщи  Блиц, като се базира на свои източници.

Тодоров е почитател на ФК " Левски ", а сега прави докторантура по История на футбола в СУ " Св. Климент Охридски ".

Семерджиев е някогашен футболист, като един от тимовете, за които е играел е точно " Левски ".

Ако Ясен Тодоров не беше показал на полицията къде се укрива, Семерджиев евентуално нямаше да е хванат и до през днешния ден.

Преди три дни той умъртви две девойки на бул. " Черни връх ", откакто джипът му се блъсна в асансьор на метрото и се разцепи на две поради високата скорост.

Междувременно Софийска районна прокуратура задържа за 72 часа Николай Огнянов, доведен брат на Георги Семерджиев.

Огнянов нощес бе спрян в София, до момента в който ръководи автомобил след приложимост на алкохол и опиат.

След приключването на 72-та часа, районната прокуратура ще изиска непрекъсната мярка “задържане под стража ”.
Източник: standartnews.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР