Юношите на ЦСКА-София, родени през 2004 година, отстраниха Ботев 57

...

Юношите на ЦСКА-София продължават напред за Купата на БФС

Юношите на ЦСКА-София, родени през 2004 година, отстраниха Ботев 57 и не престават напред в шампионата за Купата на БФС, оповестява уеб сайтът на клуба. " Червените ", водени от Атанас Борносузов, завоюваха с 2:0. Двубоят се игра на изкуствения терен на 57 СУ " Св. Наум Охридски ".

ЦСКА-София поведе в резултата с гол на Павел Жабов при започване на второто полувреме, а в 55-ата минута " алените " удвоиха задатъка си посредством Теодор Иванов. Освен двата гола, " армейците " пропуснаха още доста положения пред вратата на противника. Въпреки това ЦСКА-София победи и продължава битката за Купата, а идващият си конкурент Борносузов и момчетата му ще научят след чоп, който ще се тегли до края на седмицата.

Ботев 57 - ЦСКА-София 0:2
Голмайстори: Павел Жабов, Теодор Иванов

Съставът на ЦСКА-София: Иван Маринов (в), Теодор Иванов, Мартин Влаевски, Павел Жабов, Николай Няголов, Йоан Лозанов (к), Георги Чорбаджийски, Ясен Цеков, Кирил Великов, Йоан Борносузов, Георги Шаламанов
Резерви: Милен Младенов (в), Виктор Атанасов, Андрей Димитров, Ясен Спиров, Васил Найденов, Александър Георгиев
Старши треньор: Атанас Борносузов