Верея (Стара Загора) записа девета поредна загуба от началото на

...

Верея с девета поредна загуба, оплака се от съдията

Верея (Стара Загора) записа девета поредна загуба от началото на шампионата в Югоизточната Трета лига. На " Трейс сцена " тимът отстъпи с 0:2 на един от водачите Гигант (Съединение), само че в много огромна част от мача имаше предимство. Гостите вкараха по един гол във всяко от полувремената и си потеглиха с трите точки.

От управлението на Верея имаха доста съществени недоволства от съдийството на Мюмюн Сар, като обмислят и да подават тъжба. Дали това ще стане факт, ще бъде решено на незабавна колекция на Управителния съвет на клуба.Успешен дебют за Верея записа новопривлеченият нападател Йордан Димитров. 34-годишният футболист има опит в " А " група с екипите на Родопа и Калиакра, а във втора лига е записал над 150 мача. Той се понрави с атрактивната си и технична игра през второто полувреме и даде очаквания, че скоро ще запхчне да бележи голове във вратата на съперника.
Източник: novsport.com