Във футбола понякога става така, че можеш да измамиш съперника.

...

Измамихме украинците! Равенство като гости

Във футбола от време на време става по този начин, че можеш да измамиш противника. Нещо такова стана довечера с нашия народен тим, който приключи наедно 1:1 като посетител на Украйна. Въпреки тоталното предимство на домакините и трите им анулирани гола поради засади!

В 14-та минута украинците вкараха, само че попадението не беше зачетено. Довбик получи паралелен пас отЗубков и от 10 метра пред вратата разтреля мрежата на Михайлов, само че е бил в засада.

В 35-та минута нашите поведоха! И това стана след тоталната доминация на домакините.

След две поредни неточности на двамата централни бранители на Украйна, Радослав Кирилов издебна в наказателното поле и стреля с левия крайник в средата на вратата за 0:1.

Убийствено превъзходство имаха украинците пхрез цялото второ полувреме. Два гола им бяха анулирани още веднъж поради засади.

Но разумното се случи. В 80-та минута топовен шут на Степаненко не остави шансове на вратаря Вуцов.

А и домакините нямаха никакъв шанс, като и н добавеното време изпуснаха необикновено положетние за гол. След това и Вуцов избави ослепително.

След края нашият щаб се прегръщаше доста. В последна сметка се гледа резултата, каквото и да значи това.

Източник: standartnews.com