ЦСКА (Москва) на Георги Миланов отпадна на 1/16-финалите в турнира

...

Грандиозен провал за ЦСКА на Георги Миланов

ЦСКА (Москва) на Георги Миланов отпадна на 1/16-финалите в шампионата за Купата на Русия след изненадваща загуба с 0:1 при гостуването си на 11-ия във втора дивизия Авангард от град Курск. 90 минути не стигнаха за излъчването на победител и се наложи разногласието да се реши след продължения. В тях домакините стигнаха до паметното попадение в 114-ата минута, дело на Дмитрий Коробов от дузпа.

Миланов игра от самото начало, само че през днешния ден съществена част от неговите съотборници бяха млади футболисти от школата на “армейците”.

По-рано през днешния ден от конкуренцията отпаднаха още тимове на Благой Георгиев (Оренбург) и Михаил Александров (Арсенал Тула).

АВАНГАРД - ЦСКА (М) 1:0 след продължения
1:0 Коробов (114-дузпа)
Заканчиваем выступление в Кубке России на стадии 1/16 финала. Следующая игра - 23 сентября с Динамо #АвангардЦСКА pic.twitter.com/x3VhGIHbhV